1. W naszej wspólnocie przeżywamy dziś uroczystość odpustową ku czci św. Anny. Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego święta, począwszy od naszej świątyni i terenu wokół kościoła po stół do którego zapraszam kapłanów po zakończonej liturgii. Dziękuję wszystkim przybyłym kapłanom z dekanatu i spoza, naszemu sumiście i kaznodziei: ks. Zenonowi z Brzeźnika, ministrantom, scholii, Pani Alicji ? organistce, pocztom sztandarowym. A w imieniu nas wszystkich wyrażam słowa wdzięczności wczoraj sprzątającym osobom: Ancygier Sylwia, Dybał Danuta, Wąsowski Andrzej, Paszko Wiesława, Osip Andrzej, Tur Iwona, Gajewska Ewa, Smolińska Barbara. Na najbliższy tydzień proszę, aby ten trud i zadanie w myśl V przykazania kościelnego podjęli:   
  2. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia jest bogaty we wspomnienia świętych i w związku z tym, z niejako korowodu świętych i błogosławionych różnych czasów i epok będziemy się modlić za wstawiennictwem: jutro św. Marty, we wtorek wspomnienie św. Piotra Chryzologa, w środę św. Ignacego z Loyoli,
    w czwartek św. Alfonsa Liguoriego, a w piątek św. Euzebiusza z Vercelli. Wszystkim tym, którym patronują ci święci lub obchodzą woje urodziny składam najserdeczniejsze życzenia.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
    1. Mateusz Matkowski, s. Edwarda i Krystyny, zam. Wykroty oraz Daria Rogowska, c. Grzegorza i Doroty, zam. Czerna.
    2. Tomasz Tadeusz Ciacek, s. Władysława zam. Wykroty oraz Justyna Bożena Burzyńska, c. Józefa, zam. Węgliniec.