msza on-line

0075010
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. tydzien
Ten miesiąc
Poprz. miesią
Razem
60
71
449
73939
322
3073
75010

Your IP: 3.235.172.213
2020-06-04 12:08
 1. Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za posprzątanie kościoła na ten tydzień..  
 2. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia przywoła następujących świętych: jutro narodzenie św. Jana Chrzciciela, w środę św. Zygmunta Gorazdowskiego, w czwartek św. Cyryla Aleksandryjskiego, w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę Uroczystość św. Piotra i Pawła.
 3. Przeżywamy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, dlatego zapraszam na tzw. czerwcówki czyli modlitwę litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa każdego dnia, poza poniedziałkiem, o godz. 17.30. Nabożeństwo z racji oktawy Bożego Ciała każdego dnia zakończone procesją wokół kościoła.
 4. Podziękowania dla Panów Dybała oraz Procia za wykoszenie trawy.
 5. Kieruję wyrazy wdzięczności jeszcze raz za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała, dzięki czemu mogliśmy godnie i pięknie przyjąć Jezusa w Najśw. Sakramencie – a przez to złożyć świadectwo wiary. Dziękuję za obecność pocztom sztandarowym: rolników, kolejarzy oraz strażaków, a także scholom – wykrockiej ubogaconej o scholę z Godzieszowa.
 6. Planowana pielgrzymka do Grecji – śladami św. Pawła odbyłaby się w dniach 7-15.10. Program jest już dostępny: Saloniki, Ateny, Delfy, Meteory, Korynt, Nafplino, Epidauros – zakończona będzie nocnym rejsem na luksusowym promie płynącym z Grecji do Włoch – Ancony. Cena wyjazdu 900 zł i 330 Euro.
 7. Zapowiedzi przedślubne: 1. Zabawa Dariusz, zam. Rakowice Małe – Nizioł Natalia zam. Wykroty
  1. Tomasz Chamier – Gliszczyński, s. Zbigniewa i Krystyny, zam. Nowogrodziec
   i Daniela Zawrotniak, c. Gerarda i Beaty, zam. Wykroty;
  2. Michał Szymański, s. Jerzego i Genowefy zam. Kąty i Joanna Koszelnik,
   c. Edwarda i Marioli zam. Wykroty    

Dui semper fusce pretium elementum metus nulla nam felis.