1. Wyrazy podziękowania dla osób, które wczoraj posprzątali nasz kościół. Byli to: Maksymiak Stanisława, Łucka Wanda, Janicka Beata, Matejewicz Magdalena i Drozd Marzena. Na ten tydzień bardzo proszę, by ten trud podjęli: Krystyna Szymoniak, Wiesława Chochel, Antonina Górska, Andrzej Zborowski, Aneta Rusinek.
 2. W tym tygodniu z kalendarza liturgicznego będziemy wspominać następujących świętych: w środę św. Bonifacego, w czwartek bł. Norberta, w piątek bł. Michała i Zbigniewa, w sobotę św. Jadwigi Królowej.
 3. Przeżywamy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, dlatego zapraszam na tzw. czerwcówki czyli modlitwę litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa każdego dnia, poza poniedziałkiem, o godz. 17.30.
 4. Z racji przeżywanej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II przeprowadziliśmy akcję sprzedaży kremówek. Zostało sprzedanych 524 szt. W Godzieszowie zyskaliśmy ze sprzedaży 350 zł na kościół, u nas zaś
 5. W wtorek o godz. 16. 00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które mają w tym roku obchodzić rocznicę I Komunii Św.
 6. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek i I piątek miesiąca.
 7. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
 8. Dziś ogólnopolska zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
 9. Zapowiedzi przedślubne:
  1. Gajewski Karol, zam. Wykroty ? Matkowska Lucyna Wronika
  2. Zabawa Dariusz, zam. Rakowice Małe ? Nizioł Natalia zam. Wykroty
 10. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie: +Antoni Sałek; +Danuta Jadach.